Sayın Ziyaretçi, Hoşgeldiniz

Bize Whatsapp'dan Yazın 0532 528 32 34

İptal ve İade Şartları

Sipariş iptallerinizi siparişinizi onayladığınız andan itibaren 1 (bir) saat içerisinde 0532 528 32 34 numaralı telefonumuzu arayarak ya da [email protected] adresimize mail göndererek işlem yaptırabilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır. Kargo ALICI'NIN eline ulaşmadan sipariş iptali durumunda, para iadesi 7 işgünü içerisinde yapılır.

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Beklenmedik durumlarda, sorunlu ürün veya ürünlerle karşılaşırsanız; paketi kesinlikle teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Websitemizden almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde bizimle irtibata geçerek iade edebilirsiniz. Firmamızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo yetkililerinden teslim alınamayacaktır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren yasal süre olan 30 gün içinde aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de, aynı anda iade edilmesi gerekmektedir. Bir ürünün iade edilebilmesi için uyulması gereken koşullar;

İadeler mutlak surette kullanılmamış, orijinal kutu/ambalajlı ve faturası ile beraber yapılmalıdır.
Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Ürün paketlemesi ürünün orjinal ambalajına ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek şekilde yapılmalıdır
Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürünleri Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Bunun için ürünleri alıcı odemeli 1042384988 Cemsu Kozmetik Sürat Kargo firma kodu ile aşağıdaki adrese gönderilmek üzere Sürat Kargoya teslim edebilirsiniz. Sürat Kargo firması dışında, farklı kargo firmalarıyla "Ücret Alıcı Ödemeli" olarak yapılan gönderimler maalesef kabul edilmemektedir.


İade Adresi:
Cemsu Kozmetik Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (Sürat Kargo Müşteri No : 1042384988)
Adres: Mimar Sinan Cad. Şenay Sok. No:19/B, 34782 Çekmeköy İstanbul
Telefon: (0532) 528 3234


Ürününüz Cemsu Kozmetik tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, kampanyasi, faturası(*) kontrol edilecektir.
İade işleminin onaylanması durumunda en geç 10 günlük yasal süre içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.
* Eğer iade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo bedeli dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir. İade faturası kesilmeyen ve Cemsu Kozmetik'e ulaştırılmayan iade talepleri gerçekleştirilemeyecektir.


Ödeme şekli "Kredi Kartı" ise; ödemeniz kredi kartınıza yapılacaktır.(Geri Ödemenizin Kredi Kartı Hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir ve gecikmeler yaşanabilir. Bu durumlari bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.)

Kapat
Logo

EBÜLTENİMİZE ABONE OLUN!

Gelişme, indirim ve kampanyalardan haberdar olabilmek için e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen çerez kullanım politikamızı inceleyiniz.Kapat