Sayın Ziyaretçi, Hoşgeldiniz

Bize Whatsapp'dan Yazın 0532 528 32 34

Sevgililer Günü Özel Minyatür Set Önerileri

Sevgililer günü için tasarlanan hem erkek, hem kadın minyatür parfümleri içeren setleri sizler için bu sayfada listeledik. Siparişleriniz için memnuniyetle hediye paketi yapabiliriz. Mutlu günler!

1) GIVENCHY

3 adet kadın, 3 adet erkek parfümü içeren bulunması zor, şahane seti bu link üzerinden satın alabilirsiniz.

2) RALPH LAUREN

En popüler kadın ve erkek parfümü içeren, sanki içinden pırlanta yüzük çıkacakmış gibi bir büyüklükte kutu ile tasarlanan bu nadir seti, bu link üzerinden satın alabilirsiniz.

3) GUY LAROCHE

2 kadın parfümü, 1 erkek parfümünü içeren bu minyatür setini bu link üzerinden satın alabilirsiniz.

4) GIORGIO ARMANI

Efsane parfümleri, çok güzel bir kutu içerisinde sergileyen Armani, sevenlerini hatırlamak isteyenleri unutmuyor, bu güzel ikili minyatür setini, bu link üzerinden satın alabilirsiniz.

5) CALVIN KLEIN

Sitemizde 2 çeşit set bulunuyor, erkek kadın karışıklık olmasın diye, Calvin Bey'ler en popüler 4 parfümü hem kadın, hem erkek için ayrı ayrı hazırlamış, sizler için listeledik. Kadın seti şu anda stokta kalmadı, erkek setine aşağıda görebilirsiniz.

Obsession, Escape, Eternity EDT ve Active Spray'den oluşan 4'lü erkek minyatür setini, bu link üzerinden satın alabilirsiniz.

6) LEONARD

Artık bulunması çok zor nadir parfümleri, çok güzel bir kutu içerisinde sergileyen Leonard, müdavimlerini üzmüyor, aksine erkek ve kadın parfümlerini karışık bir şekilde sunarak her iki tarafı da sevindiriyor. Toplam 5 parfümü tek bir set içerisi...

NINA RICCI Vintage Erkek Parfümü ''Phileas''

Bulunması zor parfümlerin aynı zamanda nostaljik parfüm posterleri de oldukça etkileyici.

Parfümlerin kıyafetlerinizde daha kalıcı olması için sitemizde bulunan parfümlü sabunları inceleyebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz bu güzel sabunları kıya...

Vintage Nedir?

Hoşgeldiniz, web sitemizi, klasik olarak kabul edildiğinden beri ve piyasada çok fazla seçeneğin olduğu bu güne kadar sonsuza dek kullandığınız, en sevdiğiniz vintage, hatta üretimi durdurulan kokuları ararken buldunuz. Asla klasikler gibi kokan bir parfüm gibi değiller, tam tersine harika güzel bir şişede, kendinizi bir hazine gibi ve çok güçlü hissettiren en sevdiğiniz parfümler. Peki vintage nedir ve neden vintage bu kadar değerli ve ilgi görüyor?

"Vintage" kelimesinin kaynağı sırasıyla, "vindemia" (üzüm toplama) kelimesini oluşturan Latince "vinum" (şarap) ve "demere" (kaldır), daha sonra Eski Fransızca "vindange", ardından İngilizce "vendage", en sonunda bize bir "vintage" olarak gelen "vintner". Gördüğünüz gibi, kökler “şarap” kelimesinden geliyor ve yaygın olarak bilinen, yaşlandıkça kaliteyi artırma eğilimleri, kelimeye modern bir anlam kazandırıyor: geçmişten gelen yüksek kaliteli ve kalıcı değere sahip bir şey, tarihi temsil eden bir şey. türünün en iyisi; eski, tanınmış ve kalıcı ilgi, önem veya kalite.

Böylece vintage'in ne olduğunu öğrendik. Ama eski parfüm nedir, parfümleri eski yapan nedir? Ve dahası, 30-40 yıl önce üretilen parfümlerin, bugün üretilen aynı parfümden neden daha iyi ve daha değerli olduğu. Bunun nedeni formülasyondur. Evet, günümüzde formül aynı değil ama neden malzemeleri değiştirmişler, neden en sevdiğimiz parfümleri aynı kokuya getiremiyorl...

%100 Müşteri Memnuniyeti Yıllardır Bizimle

KokudanKokuya websitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin memnuniyetiniz bizim ilk önceliğimiz. İstediğini...

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

Sevgililer Gününüz K...

Sepette İndirim

Sepette indirim uygulamamız başlamı...

Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu Bir Yıl Dileriz

Tüm sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir yı...

Yeni Sitemizde Sipariş Verebilirsiniz

Çok özel bir yılbaşı hediyesi olarak, minyatür parfüm setlerimizi önermek isteriz.

Tüm seçeneklere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Çok sevilen minyatür parfümler için ayrıca özel kategorimizi yakında sizlere sunacağız, buradan rahatlıkla koleksiyon parfümlerini göre...

Uzun Bir Ayrılıktan Sonra Merhaba

Zaman su gibi geçmiş, 11 senedir siteye hiç makyaj yapmamışız.

Mevcut pandemi nedeniyle, sitemizi bakıma alalım, güzelleştirelim dedik.

Tahmin ettiğimizden çok daha uzun zaman aldı, siz değerli müşterilerimizi endişelendirdiğimiz için özür dileriz, daha zengin bir içerik ile, daha fazla gelişime açık, modern bir site ile karşınızdayız. Japonlar gibi şimdilik websitemizden parfümleri fıs yapamayacağız ama birçok eğlenceli aktive ile çok yakında karşınızda olacağız. Fiyatlarımız güncellenmeye devam ediyor, çok kısa bir süre daha anlayışınızı rica ediyoruz.

Sitemize üyelik sistemi artık daha kolay! 

E-posta ile onay linki beklemenize gerek yok. Doğum tarihinizi de istemiyoruz :)

Merak etmeyin, e-...

Kapat
Logo

EBÜLTENİMİZE ABONE OLUN!

Gelişme, indirim ve kampanyalardan haberdar olabilmek için e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen çerez kullanım politikamızı inceleyiniz.Kapat